Untitled-1
live im_tsf
sayfa 1
buton
GSB_mavi_-1
 tsf logo_2015
adana logo
HS Logo EN Adana_Hrz RGB

banner_isbank_468
Türkiye Şampiyonası 50 Yaşında

DSC 0436İlk kez 1966 yılında gerçekleştirilen ve bu yıl 50.’si düzenlenen 2015 Türkiye Şampiyonası, bugün Adana Ramada Otel’de gerçekleşen açılış töreni ile başladı.
 
Türkiye’nin 14 güçlü satranç sporcusunun yer aldığı şampiyonanın açılış töreni; Adana Valisi Mustafa Büyük, Osmaniye Valisi Kerem Al, Osmaniye Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Arda Kılıç, Disiplin Kurulu Başkanı Tahsin Aktar, Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, Adana İl Temsilcisi Av. Veysel Tuncil ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
 
Federasyon Başkanı Gülkız Tulay, Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak ve Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sedat Sözlü, açılış töreninde bir konuşma yaparak sporculara başarı dileklerini sundular.
 
14 sporcunun 2015 Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele edeceği ve finalinde toplam 25 bin TL ödülün verileceği turnuvanın ilk turu protokol üyelerinin sembolik açılış hamlelerinin ardından saat 15.00’te başladı. 

Fotoğraf Galerisi için tıklayınız. 
 
Turkish Chess Federation © 2014